خانه / ایزوگام دلیجان / ایزوگام پارس دلیجان

ایزوگام پارس دلیجان

ایزوگام پارس دلیجان از جمله کارخانجات فعال در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی است که توانسته است بهترین و جدیدترین روش های تولید را برای استحکام ایزوگام به کار گیرد.
شرکت ایزوگام دلیجان انواع متنوعی از عایق های رطوبتی را برای بازار هدف تولید کرده است که به میزان قابل توجهی در قیمت های فروش ایزوگام موثر بوده است. می توان به ایزوگام پارس دلیجان اشاره کرد.

ایزوگام پارس دلیجان

ویژگی های ایزوگام پارس دلیجان

هر یک از انواع ایزوگام پارس دلیجان که تولید و به بازار وارد می شود باید ویژگی ها و خواص جدید و یا برتر نسبت به دیگر انواع عایق رطوبتی داشته باشد. مثلا” ایزوگام دلیجان در تولید ایزوگام پارس تمام تلاش خود را کرده است که میزان مقاومت و کارایی ایزوگام تولید شده را چند برابر کند.

با استفاده از قیر پلیمری درجه یک این امر به استانداردهای جهانی هر چه بیشتر نزدیک شده است. ایزوگام پارس دلیجان با توجه به این که با پلیمرهای افزودنی و قیر پالایشگاهی ترکیب می شوند دارای مقاومت و کشش و نرمی بالایی هستند و در برابر خم شدگی کاملا مقاومت می کنند. ایزوگام پارس دلیجان باجدیدترین روش های موجود در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود.

انواع ایزوگام پارس

برای تهیه و تولید ایزوگام در کارخانه ایزوگام  پارس دلیجان انواع تجهیزات و خط تولید بسیار پیشرفته ای فعالیت می کند و در نهایت ایزوگام درجه یک و استاندارد تولید و بسته بندی می شود. تولید ایزوگام پارس به دو صورت تک لایه روکش دار و ایزوگام دولایه روکش دار صورت میگیرد و البته در مواردی که ثبت سفارشات برای پروژه های خاص درخواست شود با در نظرگرفتن تمام استانداردها و تایید آزمایشگاه کارخانه، تولیدات به صورت سفارشی انجام می شود.
ایزوگام پودری یکی دیگر از انواع ایزوگام پارس دلیجان است که با رعایت تمام نکات به مرحله تولید می رسد.

 

ایزوگام پارس دلیجان

قیمت خرید و فروش ایزوگام

ایزوگام پارس دلیجان اگر چه از فرمول های جدید بهره مند شده است و میزان مقاومت، کشش و استحکام آن در برابر عوامل طبیعی و سرما و گرما چندین برابر شده است، همچنان می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای دیگر انواع عایق های رطوبتی که کیفیت پایین تری دارند باشد.

قیمت خرید و فروش ایزوگام همیشه مهم بوده است و در نتیجه در تولید ایزوگام پارس دلیجان تمام نکات برای ایجاد رفاه بیشتر و امکان خرید برای مصرف کننده به صورت عمده و جزئی فراهم شده است. قطعا در هنگام سفارش خرید ایزوگام پارس به صورت عمده قیمت ایزوگام مناسب تر است و خرید ایزوگام درجه یک و ایزوگام خوب از درب کارخانه بسیار ارزان تر ارزیابی می شود و می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر اقدام به سفارش اینترنتی انواع ایزوگام پارس دلیجان مورد نیاز خود نمایید.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
جهت خرید اين محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122702395
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تماس با ما

همچنین ببینید

تولیدکننده ایزوگام دلیجان

تولیدکننده ایزوگام دلیجان با انواع محصولات پلیمری

تولیدکننده ایروگام دلیجان تمام انواع محصولات خود را به صورت پلیمری و با عرضه بسیار …

error: محتوا محافظت شده است
سایت هیرمان